O mnie


Adwokat Justyna Węgrzynowicz-Cichońska zajmuje się
kompleksową obsługą prawną Klientów Biznesowych jak i Klientów Indywidualnych.

Doświadczenie
Adwokat Justyna Węgrzynowicz-Cichońska posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów przed sądami powszechnymi, kompleksowej obsłudze klientów biznesowych oraz negocjacjach umów cywilno-prawnych. W swojej działalności koncentruje się na szeroko rozumianym prawie cywilnym i prawie gospodarczym. Jej zakres praktyki obejmuje także zagadnienia z prawa własności intelektualnej, prawa budowlanego, prawa transportowego oraz prawa rodzinnego.

Dodatkowe ekonomiczne wykształcenie pozwala jej zrozumieć wyzwania jakie stoją przed przedsiębiorcami, a przez to uwzględniać w podejmowanych działaniach kwestie finansowe i wybierać dla swoich klientów jak najkorzystniejsze rozwiązania również z w tym aspekcie.

Reprezentuje klientów z branży usługowej, reklamowej, budowlanej, transportowej i kreatywnej.

Członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Krakowie, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwerytetu Jagiellońskiego, absolwentka Finansów i Rachunkowości ze specjalizacją Finanse przedsiębiorstw na Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie, Doktorant w Katedrze Prawa Gospodarczego i Handlowego Uniwersytetu Śląskiego.